.

.

Чудо девојки девојки деца тешки хеланки, големини 4- & плус

Чудо девојки девојки деца тешки хеланки, големини 4- & плус

DEN 2.33
Износ

Подготвени за што и да има денот во склад со хеланките за деца на чудо нација. Супер-меки, со удобност без ознаки, овие хеланки отпорни на смалување се сигурни дека ќе станат омилени на сите. Тие се само толку лесни, со дизајн за повлекување и изработени од тежок памук, што ги прави затегнати, издржливи и без напор избор за датуми за игра или училишни денови. Исклучиво на. Материјал : 96% памук/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Тенок. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Вклучува печатени и цврсти стилови. Докажано дете тешко : затегната, удобност без ознаки; направен во тежок памук за издржливост; отпорен на смалување. Кид тешки хеланки за девојчиња од чудо нација.

R

Им се допаѓа и на купувачите