.

.

Детското место, ајкула за момчиња за деца со 3 парчиња сет, со големина на големина-5t

Детското место, ајкула за момчиња за деца со 3 парчиња сет, со големина на големина-5t

DEN 279.68
Износ

Детското место, Дете за момчиња од деца со 3 парчиња сет, 2 T резервоари изработени од 60% памук/40% полиестерски дрес. 1 резервоар со врвот со ајкула печатење и џеб на градите на контраст. 1 шарен резервоар на врвот. Вратот на екипажот на ребрата. Шорцеви направени од 60% памук/40% полиестер француски Тери. Повлечете еластична лента за половината со нефункционално влечење. Странични ленти од контраст. Машина за перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите