.

.

Пилешко грашок момче и дете момче тесно вклопено памучно спиење пижами, големини со месеци-4Т

Пилешко грашок момче и дете момче тесно вклопено памучно спиење пижами, големини со месеци-4Т

DEN 243.04
Износ

Cutie Pie Бебе новороденче и дете - пилешки грашок 4 парчиња тесна облека за спиење. Измешајте и совпаѓајте за најразлични опции за спиење, правејќи го спиењето дополнително лесно! Изработено во мек памук, овој PJ сет го има вашето малечко подготвено за кревет во ниеден момент. Пижамите од пилешки грашок се дизајнирани со привлечен и истегнат вклопување за безбедност и удобност. Момци пижами сет. Snug Fit. Измешајте и совпаѓајте. Манжетно дно. Еластична половината.

R

Им се допаѓа и на купувачите