.

.

во., Десната Рака Фиока Песна Ролери

во., Десната Рака Фиока Песна Ролери

DEN 463.68
Износ

Овој ролери со дијаметар од 13/16 има 3-3/8 инчи. висока заграда. Ролери е 5/16 во. ширина. Се монтира на левата страна од фиоката кога се гледа одзади. Содржи 2 ролки и вклучува сврзувачки елементи за брза и лесна инсталација. Пакет од 2 Користени од фиоки за моно-железнички пруги. Десната рака ролери. Дупките за монтирање се 1-5/8 инчи. во центарот. Печат челична конструкција со најлон ролери.

R

Им се допаѓа и на купувачите