.

.

Додаток За стол-Перница За Седишта За Чиавари Со Велкро Ремени-Црна

Додаток За стол-Перница За Седишта За Чиавари Со Велкро Ремени-Црна

DEN 3.33
Износ

Овде имаме економичен начин да имате перница на вашите столчиња Чиавари. Ние користиме пена со дебелина од 2 инчи затворена во капак од ткаенина, со затворање на патент. Велкро вратоврска ремени завиткајте околу нозете на столот и сите сте поставени. Ако сакате, сменете ја бојата на перницата за да одговара на декор на настани. Перничињата од пена од 2 инчи се Дизајнирани За Дополнителна Удобност. Перница Прицврстува со 2 Велкро Вратоврска Ремени. Исчистете Ја Обвивката Од Синтетичка Ткаенина со Крпа За Бришење.

R

Им се допаѓа и на купувачите