.

.

С ЦН ТРМ КОМПЛЕТ 1.8 ГПМ ЦР

С ЦН ТРМ КОМПЛЕТ 1.8 ГПМ ЦР

DEN 0.67
Износ

Ако елегантен и софистициран дизајн е она што го барате, семејството Современа е совршена опција. Оваа колекција на производи за капење вклучува чисти современи линии за многу модерно присуство. Со комплетна колекција што одговара на вашата визија за дизајн, Современата Е совршен избор за секоја бања. Карактеристики : Ги Исполнува барањата АДА/АНСИ А117. 1, обезбедувајќи пристапност до сите лица со посебни потреби. Телото на вентилот се продава одделно. Ги исполнува Или надминува Стандардите НА Епа Вотерсенс, што ја намалува потрошувачката на вода за 30% и им помага на просечните домаќинства да заштедат до 200 долари во нивната годишна сметка за вода. Заживувачкиот спреј помага во ублажување на напнатоста. 3-дупка инсталација. Оценето за исполнување или надминување на критериумите Калгрин, што помага да се зачува водата во просечниот дом за најмалку 20 проценти. Во согласност Со стандардите за водоефикасност на Комисијата За Енергетика На Калифорнија (ЦИК). Топла/Ладна индикатор на трим. Прирабницата за брзо средување на ѕидот ги елиминира изложените завртки и го намалува времето на инсталација за 50%. Ип навој Метал Пренасочувач Када Излив. Спецификации : Гаранција На Производителот : Цена Фистер Гаранција. Инсталација : 3-Дупка. Заврши : Полиран Хром.

R

Им се допаѓа и на купувачите