.

.

Машка Антигва Црвено Сива Сан Франциско 49ерс Темпо Четвртина-Патент Пуловер Јакна

Машка Антигва Црвено Сива Сан Франциско 49ерс Темпо Четвртина-Патент Пуловер Јакна

DEN 764.96
Износ

Кога температурата паѓа, подигнете ја вашата игра со Оваа прекрасна Сан Франциско 49ерс Темпо Четвртина-Патент Пуловер Јакна Од Антигва. Оваа лесна јакна, со извезена графика и стоечка јака, е дизајнирана да ве стопли на благи температури, што ја прави совршена за прикажување на гордоста на сан франциско 49 во поладно време. Додадете ја слатката опрема во вашата колекција сан Франциско 49ерс денес. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Бренд : Антигва. Официјално лиценциран. 1/4-Поштенски. Увезени. Машинско перење. Материјал : 93% Полиестер/7% Спандекс. Патент гаража. Четврт-затворање со патент. Лесна јакна погодна за благи температури. Долг ракав. Стоечка јака и врзување обоено за совпаѓање на манжетните. Контрастни шевови, плакета и внатрешна јака. Везена графика.

R

Им се допаѓа и на купувачите