.

.

Галфер Предни Влошки За Сопирачките-Синтерувани Двојно H За HUSABERG FXE 2000

Галфер Предни Влошки За Сопирачките-Синтерувани Двојно H За HUSABERG FXE 2000

DEN 0.33
Износ

Хх Синтерувано Соединение. Одлично чувство и модулација. Одлично обновување на топлината и лесно на роторот. За умерено агресивно возење на улица или надвор од патот. Одлично за секојдневно спортско возење на улица, кањони и агресивно или тешко сопирање.

R

Им се допаѓа и на купувачите