.

.

Академија за воздухопловни сили на Соединетите држави 11 8,5 Рамка за диплома за научник

Академија за воздухопловни сили на Соединетите држави 11 8,5 Рамка за диплома за научник

DEN 255.84
Износ

Литографскиот кампус и отворањето на дипломата се врамени во сатенска рамка со махагони со двојно мачење. Обичај направено за да одговара на вашата диплома. Сè што ви треба за да го вметнете вашиот документ и да ја закачите рамката е вклучено. Димензиите на рамката се разликуваат во зависност од големината на дипломата. Академија за воздухопловни сили на Соединетите држави 11 "x 8.5" Рамка за диплома за стипендии : Официјално лиценциран колегиум производ. Прави одличен подарок за какви било тековни дипломирани студенти и алумни. Рачно изработени.

R

Им се допаѓа и на купувачите