.

.

Време на одмор бело снегулка распрскувани божиќни украси, пакувања

Време на одмор бело снегулка распрскувани божиќни украси, пакувања

DEN 388.64
Износ

Орнаменти за време на измивање на време на празници за време на празниците се дизајнирани да го направат вашиот празник искра со радост. Овој комплет за украси со 2 брои обезбедува доволно украси за украсување на целото дрво, сам по себе. Изработени од издржлив полистирен, овие украси имаат расипан дизајн, што ги прави совршени за домови со миленичиња и деца. Со засилена јака за да им се овозможи да се обесат сигурно и од вештачките и од природните гранки на новогодишната елка со кука за украси од дрво (не е вклучено), украсите за елкирање на време на празници, е совршен сет за да го надополнат вашиот украс за новогодишна елка. Време на одмор Златно снегулка разнишани божиќни украси за топка, 2 пакувања. Пакет од 2 бели тркалезни украси за одмор. Дизајни со бела боја за елегантен сезонски изглед. Силниот пластичен материјал е совршен за домови со деца и миленичиња. Неутралните бои ќе одговараат на сите украси. Кога не се користи, чувајте безбедно во мала кутија или поделена корпа. Може да се користи и со природни и вештачки новогодишни елки или венец. Наредете во вазна филер заедно со зеленилото за централен центар за очи. Боја : Бела. Собрани димензии на производот : 5,9 "x 5,9" x 6,50 ". Материјали на производи : полистирен. Модел # IG169606-B.

R

Им се допаѓа и на купувачите