.

.

Машки новини за слободно време

Машки новини за слободно време

DEN 479.84
Износ

Кутија скокнете нагоре кон врвот во новитетските шорцеви за слободно време на RBX. Конструирана е со технологија за губење на влага X-Dri за да се исуши потта и да се намали Chafing. 9 "Inseam ги прави мажите полиестерски шорцеви идеална должина за што и да се тренира тој ден. Измислувањето на мрежата му овозможува на протокот на воздухот да ве одржи ладно за крајната дишење. Тие се комплетни со внатрешен цртеж за прилагодено вклопување и џебови Од двете страни за вашиот телефон или мали скапоцености. омекнувачи. Tumble Dry Mow и веднаш извадете ги. Не пеглајте. Не исушете чисти. Овие стилски и функционални шорцеви се достапни во низа големини и бои, за да можете да го прилагодите вашиот изглед само онака како што сакате. Шорцеви : Новости Шорт.

R

Им се допаѓа и на купувачите