.

.

Галерија седум сандали со слајдови со три ленти за жени

Галерија седум сандали со слајдови со три ленти за жени

DEN 222.24
Износ

Тој свеж пролетен изглед со најразлични бои за избор, како розово злато и шампањ/сребро, нашите женски обични сандали нудат свеж изглед што редовно лизгање на сандали и дами слајдови едноставно не можат да држат свеќа! Дали сте подготвени за нов пар сандали со ниски потпетици? Достапни модни сандали за жени престануваат да плаќаат за оние дизајнерски слајдови! Нашите жени слајдови сандали нудат чувство за стил и квалитет кои се чекори над пар сандали со редовни жени - како по квалитет, така и за достапност! Нашите сандали со низок клин за жени со кожена кожа и флексибилен ѓон се мора да ги имаат оваа пролет! Прекрасно искуство со надавање не стресот за тоа да го добие тој совршен подарок за таа специјална девојка во вашиот живот. Галерија Седумните жени се лизгаат на сандали, со ладно пакување на надавање, е загарантирано да стави малку пип на нивниот чекор! Денот на мајката, Божиќ, родендени или кој било ден, одете напред и направете го посебен - денес. Лојалност на клиентите Ние сме толку сигурни дека ќе се за inубите во вашите нови станови за пети за жени, што сме подготвени да го поддржиме вашето купување цели 30 дена. Сакајте го, или вратете се и размена. Нема поставени прашања. Период. Тоа е едноставно. Закори! -Со отворена, тркалезна силуета, дизајн на слајд со три ленти и најразлични бои за избор, овие сандали со ниски потпетици за жени ставаат дизајнерски сандали за жените да се срамат! . Квалитет за денови! -Со издржлива гумена надворешна плоча, ниска блок потпетица и кожни три-ленти од PU Faux, овие слајдови на жени се дизајнирани да траат подолго од вашиот просечен пар сандали за лизгање! . Удобност по дизајн! -Нашите сандали со отворено пети се направени со ниска наредена пета и флексибилен ѓон. Значење, нашата галерија седум обични сандали за жени ќе ве одржуваат со часови! . Елегантно пакување - дајте му на вашата сакана личност со крајно искуство за надавање! Полирана, пакување со резолуција ги прави овие сандали со ниски потпетици за жените идеален подарок или само гест „те сакам“. Направете нечиј ден денес! . Верувајте во Галерија Седум - ние сме толку сигурни дека ќе ги сакате вашите нови сандали со рамни потпетици за жени, дека ние сме подготвени да го поддржиме вашето купување цели 30 дена. Добијте целосна наплата ако сте нешто помалку од тоа. Само вратете се или разменувајте. Тоа е едноставно.

R

Им се допаѓа и на купувачите