.

.

Tuphell Industries Современа еукалиптус растение остава џуг вазен сликарство Нерамената уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Ени Ворен

Tuphell Industries Современа еукалиптус растение остава џуг вазен сликарство Нерамената уметничка печатена wallидна уметност,

DEN 1.00
Износ

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 12 x 0,5 x 12 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : бокал, сликарство, растение, билка, еукалиптус. Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Дизајн од Ени Ворен.

R

Им се допаѓа и на купувачите