.

.

10K жолто злато CTW дијамантски гроздобер прстен за оџаци

10K жолто злато CTW дијамантски гроздобер прстен за оџаци

DEN 1.33
Износ

10 K жолто злато 1/8 CTW Дијамант Гроздобер оџак прстен 1/8 CTTW I2 I3 тркалезни дијаманти поставени во 10к жолто злато. Нашите дијаманти за дијаманти се фино направени во метал со висок степен на квалитет . Тркалезен восок восок сет 1/8 CTTW дијаманти деликатно поставени помеѓу дизајнот на ефектот на вечноста на жолтото злато . Адоблт со мал пресврт на традиционалниот изглед на вечноста.

R

Им се допаѓа и на купувачите