.

.

Garanimals Baby Baby Baby Boys Bragic Graphic Bodysuit, големини 0 3- месеци

Garanimals Baby Baby Baby Boys Bragic Graphic Bodysuit, големини 0 3- месеци

DEN 1.67
Износ

Одат графички и изгледаат симпатично во телото на кратки ракави на Гаранималс. Супер-мека и подготвена за слој, ова тело е идеално за време, време на игра или излегување и се меша и се совпаѓа без напор со неговите други панталони и шорцеви на Гаранималс. Затворањето на дното на приписот овозможува брзи и лесни промени. Вкупна победа за сите материјали : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Полу-опремени. Деколте : Контраст на екипажот со прицврстувачи на рамото за лесно вклучување и исклучување. Затворање : Стилот на пуловер со затворање на дното за брзо промени. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : графички однапред; Контрастна трим. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Графички каросерија за кратки ракави за момчиња од Гаранималс.

R

Им се допаѓа и на купувачите