.

.

Атлантис девојки Поларно руно во боја, целосна поштенска јакна, големини 4-14

Атлантис девојки Поларно руно во боја, целосна поштенска јакна, големини 4-14

DEN 863.68
Износ

Завиткајте ја во топлина и ладен стил со оваа Атлантис Поларна руно целосна поштенска јакна. Во поладни денови, стилизирајте ја нејзината секојдневна облека со оваа пријатна јакна од руно во боја за тостично и модерно покритие. Фронт со целосна зип. Долги ракави со еластични манжетни. Детали за блок во боја. Анти-пил руно. На џебови од цвест. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Јакна од руно за девојчиња од Атлантис.

R

Им се допаѓа и на купувачите