.

.

Девојки Фустани Симпатична Шарени Коњ Печати Облека Миди Зима Деверуша Фустани Црна

Девојки Фустани Симпатична Шарени Коњ Печати Облека Миди Зима Деверуша Фустани Црна

DEN 1.00
Износ

BEBUTTON е посветен на обезбедување квалитетни производи. Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, избираме висококвалитетни ткаенини за дизајнирање облека и им обезбедуваме на клиентите производи со најдобар квалитет и задоволителни услуги.Материјал : Памучен Стил : Слатки Карактеристики : Пруги,Коњско Печатење Боја : Црна Големина : 100сезона : Грижа За Зимска Облека : миењето Раце е подобро, дозволено е перење во машина,закачете се суво.Пакетот вклучува : 1 Еез Фустан €Карактеристики : Шарени, Коњ печатење.Вашето дете ќе биде среќно во овој фустан. Нека биде принцеза.Девојки Фустани;Деверуша Фустани;Цвет Девојка Фустан;Принцеза Фустани За Девојки;Мама И Јас Фустани Појавување Сет;Бебе Туш Фустан;Девојки ' Фустани. ●Материјал● : памук, добар ефект на горниот дел од телото, носете удобно, не грижете се за непријатност во кожата. ①Прилика : Соодветно носење во дневни и повеќе прилики како градинка, роденден, свадба ,забава, церемонија, роденден, топка. ●Додај ја иницијативата : Додадете лесен чад за вашето дете за да го заштитите од сонце. Може да пробате и лежерни сандали што дишат и мали, нежни чизми. Додадете неколку едноставни додатоци. Ако имате било каква потреба, ве молиме контактирајте со нас, ние сесрдно за вашата услуга.

R

Им се допаѓа и на купувачите