.

.

Ove Decors Sally 29. Во калените двострани стаклени панели за туширање во сатен никел

Ove Decors Sally 29. Во калените двострани стаклени панели за туширање во сатен никел

DEN 4799.68
Износ

Појавете го вашето искуство за туширање со Ove Decors Sally Framless Pivot Toush Door Doist Bil-Fold Shourse Screen. Неговиот стилски хардвер, модерен сензибилитет и европската талент го издвојуваат од типичните стаклени врати за туширање и куќиштата. Нејзината прекрасно заоблена силуета и екранот со шарки со врата деликатно се отвора нанадвор за да се создаде отворен и поканувачки простор за туширање. Нејзиното цврсто калено стакло и долгогодишниот хардвер нудат структурна стабилност и издржливост. Неговиот низок праг обезбедува лесен влез и излез и е совршен за сопствениците на домови кои сакаат минималистичко искуство со туш со отворен концепт. Комплетот вклучува екран на калено стаклена врата и фиксен панел, сатенски никел хардвер и копчиња. Премиум 0,2-ин (6 мм) цврсто чисто стакло. Сертифициран совет за сертификација на застаклување на застаклување (SGCC). Лесно отворање на вратата со шарки со реверзибилна инсталација на вратите за лево или десно пристап. Копчето со сатен никел се справува со вклучен хардвер. Реверзибилниот дизајн на вратата овозможува прилагодливо лево или десно позиционирање. Механизмот со шарки непречено ја отвора вратата за туширање нанадвор. Опремено со рачки на копчето за да се обезбеди минималистички изглед. Потребно е собрание. SGCC Сертифициран. Користете ја алатката Ove Shower Configurator за да ги прилагодите вашите преференции за туширање. Погледнете го упатството за упатства PDF за детални димензии на производот за да се осигурате дека ќе изберете соодветен комплет за туширање.

R

Им се допаѓа и на купувачите