.

.

Без граници јуниори широки фармерки за нозе

Без граници јуниори широки фармерки за нозе

DEN 370.56
Износ

Пространа силуета и висока половината ги прават овие широки фармерки на нозете од без граници супер ласкави и совршени за секој ден. Овие широки фармерки со високи нозе имаат џебови за комунални услуги за додаден стил и погодност кога сте во движење. Спарете ги овие меки, истегнати фармерки со омилените врвови за ладен изглед и не сте исклучени! Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 7. одговара : тенок вклоп; широка нога. Подигање и инсејм : високи; 31 ”inseam; 11 ”преден пораст; 12-1/4 ”Отворање на нозете. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи; 2 џебови за комунални услуги. Карактеристики : јамки за појас. Широки фармерки на јуниори од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите