.

.

Нова Англија Патриоти 58 полиестерско руно лого за спортско шиење и занаетчиска ткаенина и од завртката, сината, белата и сивата

Нова Англија Патриоти 58 полиестерско руно лого за спортско шиење и занаетчиска ткаенина и од завртката, сината, белата

DEN 2.33
Износ

Покажете ја вашата loveубов кон играта со оваа забавна ткаенина. Мекото полиестерско руно го карактеризира логото на Патриотите во Нова Англија. Одлично е за правење ќебиња, фрлања, пончови, јакни, марами и многу повеќе. Машината што може да се мие и може да се исуши за лесна нега. Оваа ткаенина е лиценцирана од НФЛ (Национална фудбалска лига) само за индивидуална употреба. Секоја неовластена употреба на оваа ткаенина е забранета и нелегална. Не е наменета за облека за спиење на децата. 100% полиестер. 58 "Широк. 10 дворна завртка. Лесен за шиење.

R

Им се допаѓа и на купувачите