.

.

Ournourneуни колекција женски индери на глуждот завиткани со ниски блок -пета сандали

Ournourneуни колекција женски индери на глуждот завиткани со ниски блок -пета сандали

DEN 572.48
Износ

Завртете се во колекцијата Indee By Journee. Вегански кожен каиш за завиткување на врвот на глуждот оваа ветровит сандала за современ изглед. Подлогата за подот нуди совршена количина на поддршка, а деталите за јазолот на пети додаваат свеж изглед. Во колекцијата Journee, нашите стилови на сандали ќе бидат совршени за секоја пригода. Без разлика дали тоа е формален, деловен или обичен фустан, овие сандали ќе бидат совршен натпревар. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : завиткана на глуждот. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите