.

.

Без граници на помлад резервоар и хеланки на јуниори, 2-парчиња, големини XS-XXXL

Без граници на помлад резервоар и хеланки на јуниори, 2-парчиња, големини XS-XXXL

DEN 1.33
Износ

Замалувањето на линиите помеѓу спортски и стилски, без граници за погрубени резервоар и хеланки се поставуваат добро да изгледате добро. Трчајќи во теретана или трчање на работи, овој сет со две парчиња нуди тренд изглед што е во најдобар случај атлетизмот. Секси исечениот бистиерски резервоар совршено со високиот половински хеланки, за стил кој е симпатичен колку што е удобен. Носете го заедно за максимално влијание или измешајте и совпаѓајте со вашиот друг обичен фаворит за да создадете повеќе опции за облека. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : резервоар и хеланки. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина на резервоарот со големина : опремени; стајлинг на пуловер; ДЕЦЕРНО ДЕЦЕНГИН; без ракави; тенки, прилагодливи ленти; обликувани чаши од градник; Исечена должина. Карактеристики на хеланки : опремени; влечење на стајлинг; широка еластична лента за половината за дополнителна удобност; 28 ”inseam; странични ленти; Опремени манжетни. Bustier резервоар и хеланки поставени за јуниори од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите