.

.

Каелах рустикален индустриски стил антички црна текстурална завршница метал потресено дрво мобилен кујнски бар што служи со количка за вино од Ривер Стрит Дизајн?

Каелах рустикален индустриски стил антички црна текстурална завршница метал потресено дрво мобилен кујнски бар што служи со

DEN 3.00
Износ

Рустикален и индустриски по дизајн, овој карлин рустикален индустриски стил антички црн завршен метал и дрво мобилен кујнски бар што служи за вино за вино додава совршена количина на дополнително складирање на мали простории за јадење, кујни и други простори. Овој тркалачки бар што служи во кујната има изморена и завршна обработка. Конструирана од цврста метална рамка во античка бронзена завршна обработка со МДФ и потресена фурнир од пепел, Карлин има три пространи полици за складирање за вашите шишиња со вино, чаши и кујнски прибор. Полиците се зајакнуваат со металните шини за вашата практична употреба. Тркалата за рициново овозможуваат лесна подвижност, покрај рачката за притискање. Направено во Кина, количката за тркалање во кујната Карлин бара склопување. Рустикален; Индустриски; Антички; Црна; Текстура; Метал; Потресено дрво; Мобилен; Кујна; Бар; Служење; Количка за вино.

R

Им се допаѓа и на купувачите