.

.

Воодушевување дрвена столица

Воодушевување дрвена столица

DEN 3.33
Износ

Користете го за да седите или да ја прикажете вашата омилена фигура, оваа дрвена столица нема да ве разочара на кој било начин. Направено од висококвалитетно дрво, тоа е цврсто и издржливо. Така ќе трае со години. Оваа алатка има тркалезен врв панел. Поддржано е од четири нозе, на кои им се придружуваат шипки на дното. Столицата има мазна текстура. Во кафеавата нијанса, има мат финиш. Оваа столица може да се користи за разни намени внатре, како и надвор. Воодушевување дрвена столица.

R

Им се допаѓа и на купувачите