.

.

Машка кошарка за кошарка со високи патики

Машка кошарка за кошарка со високи патики

DEN 0.67
Износ

Подгответе се во ретро-инспириран стил и облечете се во класични клоци. Овие патики за кошарка на наследство од Фубу му оддаваат почит на класичните стилови на судот од доцните 80 -ти и средината на 90 -тите години со постепена јака и влошка од пена за чекор по чекор удобност. Затворање на чипка. Тркалезна пети. Подготвена јака за додадена стабилност и поддршка. Перфориран вамп и четвртина за подобра дишеност. Ева пена за пена за целодневна удобност. ТПР -надворешна плоча за издржливост и влечење. Полиуретан горен; TPR Outsole. Избришете чиста. Увезени. Машки кошаркарски патики од Фубу.

R

Им се допаѓа и на купувачите