.

.

Спакувана забава Екстра весела сет за хартија за завиткување на подароци

Спакувана забава Екстра весела сет за хартија за завиткување на подароци

DEN 519.84
Износ

Направете ги работите екстра весели и светли оваа празнична сезона со оваа спакувана забава "Екстра весела" Сет за обвивки за подароци што ги дизајниравме специјално со вас, и сите ваши потреби за завиткување на подароци, на ум! Комплетирајте со лакови, обвивка за ролна и торби за подароци, исто така, има сите во еден сет за завиткување на подароци што сте ги чекале! Колекција за сезонска прослава на забавата. Комплет за завиткување на подароци. 3 ролни хартија за завиткување на подароци во тешка категорија вкупно 60 квадратни метри x 20 инчи. 1 торба за средни подароци, 1 мала торба за подароци. 20 Координирање на етикети со кора и стап. 3 големина на кошулата „многу весела“ кутии за подароци. 8 врвови за подароци од снегулка. 3 Пом Пом Топерс. Комплет за пакети за завиткување на подароци.

R

Им се допаѓа и на купувачите