.

.

Женски Плус Обични Цврсти Тркалезни Маици Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Црни Маици Со Плус Големина

Женски Плус Обични Цврсти Тркалезни Маици Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Црни Маици Со Плус Големина

DEN 3.00
Износ

Обичен Обичен Тркалезен Врат Нулта Краток Ракав Црна Плус Големина Маици 0 XL (12) Ограничени Количини, Мала Серија Снабдување на !Црна Секојдневна Обична Плус Големина Маици плус Облека Плус Големина Маици големина и Вклопување(инч)Должина На ракавот Во сад Должина На Бистата На Рамената Должина На Манжетната 12 0 XL 7.2 34.6 15 12.9 18.7 14 1 XL 7.5 37 15.4 13.8 19.3 16 2 XL 7.8 39.4 15.7 14.6 19.9 18 3 XL 8 41.7 16.1 15.5 20.5 20 4xl 8.3 44.1 16.5 16.4 21.1 Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ги Деталите За Нашата Големина ПРЕД да нарачате. Црна Секојдневен Цврст Круг Вратот Нулта Краток Ракав Плус Големина Маици 0 XL (12). Исечете Цврсти Маици Со Плус Големина Со Кратки Ракави Со Висока Истегнување ЦРНА 0xl_usa големина (12). Пол : Женски Или Женски плус За Жени,Жена,Дама,Девојки,Женски. ПРИЛИКА : Одлично За Секојдневниот живот,Забава,Состанок,Свадба,Шопинг,Плажа, Вокација.Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето, fall и зима. Боја : Црна. Стил : Секојдневен. Тип На Шема : Обичен. Деколте : Кружен Врат. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Тип На Ракав : Обичен Ракав. Должина : Култура. Тип На Вклопување : Тенок Фит. Ткаенина : Високо Истегнување. Материјал : Плетена Ткаенина. Состав : 5% Еластан. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Шир : Не. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини. Споредба На Големината НА САД : XS( 2), S(4), M(6), L(8/10), XL(12) *Плус Големина : 0 XL(12), 1 XL(14), 2 XL(16), 3 XL(18), 4 XL(20), 5 XL(22).

R

Им се допаѓа и на купувачите