.

.

Vistreck Симулација Реквизити Гроздобер Микрофон Микрофон Изведена Фотографија Додаток

Vistreck Симулација Реквизити Гроздобер Микрофон Микрофон Изведена Фотографија Додаток

DEN 1679.84
Износ

Симулација микрофон реквизити, 1 : 1 дизајн, многу реални, е парична казна снимање реквизити/изведби реквизити. Карактеристики : . Ретро стил перформанси микрофон и сигурно ќе додадете старомоден елеганција на сцената свирка или настапи. дизајн, совршен за изведби во живо. Добра изработка, метална смисла. Брилијантен квалитет и светла боја. Може да се користи како реквизити за снимање, реквизити за изведби, детски играчки итн. Спецификации : . Боја : црна, златна, сребрена (опционално). Точка големина : 165 * 50мм / 6.5 * 2.0 во. Големина на пакетот : 180 * 80 * 60мм / 7.1 * 3.1 * 2.4 во. Тежина на пакетот : 61g / 2.2 унца. Забелешка : . Овој микрофон е симулациски микрофон, може да се користи само како реквизит, нема функција на вистински микрофон. Пакување Листа : . 1 * Симулација микрофон ретро стил перформанси микрофон и сигурно ќе додадете старомоден елеганција на сцената свирка или настапи. дизајн, совршен за изведби во живо. Добра изработка, метална смисла. Брилијантен квалитет и светла боја. Може да се користи како реквизити за снимање, реквизити за изведби, детски играчки итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите