.

.

Двослојни Надворешни Велосипедски Панталони Водоотпорни Водоотпорни Мотоцикли Панталони За Дожд Риболов панталони За Кампување Пешачење Качување Пловење Лов-Го

Двослојни Надворешни Велосипедски Панталони Водоотпорни Водоотпорни Мотоцикли Панталони За Дожд Риболов панталони За Кампување

DEN 1055.84
Износ

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава Со Аксифакторифицирање од Пазарот На Џојбај.Описr. r.Оваа ставка е произведена со врвен материјал од ткаенина од оксфорд за издржлива и долготрајна употреба. Лесно се става и соблекува. Изберете го и не грижете се за дождливите денови отсега. Овие панталони се совршени за риболов, пешачење, голф, велосипедизам, џогирање, пловење со брод, лов, воена, тактичка обука и сите други активности на отворено.r. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Темно синаr. - Материјал : оксфордска ткаенинаr. - должина на Панталони : Прибл. 100см/ 39,3 инчи.р. - двослоен материјал од ткаенина отпорен на дожд и дише оксфорд ќе ви овозможи да се испотите и да ги одржувате нозете проветрени, удобни за носење.р. - Снимени шевови за дополнителна заштита од дожд и вода, многу практични и заштитни.р. - Лесен за преносливо носење. Лесно за ставање и полетување. Одлично за надворешна употреба.р. - Совршен За риболов, кампување, пешачење, голф, велосипедизам, џогирање, пловење со брод, лов, воена, тактичка обука и сите други активности на отворено. Двослоен материјал од ткаенина отпорен на дожд и дише оксфорд ќе ви овозможи да се испотите и да ги одржувате нозете проветрени, удобни за носење. |Снимени шевови за дополнителна заштита од дожд и вода, многу практични и заштитни. |Лесен за преносливо носење. Лесно за ставање и полетување. Одлично за надворешна употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите