.

.

Јиевот Женски Пад Половина Патент Дуксер Со Долги Ракави Јака Исечен Пуловер Врвови За Вежбање Со Врвка за Влечење

Јиевот Женски Пад Половина Патент Дуксер Со Долги Ракави Јака Исечен Пуловер Врвови За Вежбање Со Врвка за Влечење

DEN 2.33
Износ

[Материјал] : Полиестер. Погоден за секојдневно секојдневно/ патување/ дома/ одмор/ шопинг/ улица/ забава/ отворено / клуб за носење. Жените паѓаат дуксери со уникатен дизајн е главен за секоја гардероба! Направете трендовски изглед во есенските пролетни зимски сезони.Женски Пад Половина Патент Дуксер Со Долги Ракави Јака За Стоење Исечен Пуловер Врвови За Вежбање Со Врвка За Влечењеовој женски врвови за пуловер користат мека ткаенина погодна за кожата удобна за носење. [Прилика] : женските врвови со долги ракави се најдобриот избор за секојдневно секојдневно.

R

Им се допаѓа и на купувачите