.

.

Женски Камизоли Елек Еднобојна Плоштад Врат Без Ракави Домашна Облека Мода Кул Пролет Летни Резервоари За Жени

Женски Камизоли Елек Еднобојна Плоштад Врат Без Ракави Домашна Облека Мода Кул Пролет Летни Резервоари За Жени

DEN 287.84
Износ

Големина : S Биста : 72cm/28.35" Половината : 64cm/25.20" Должина : 59cm/23.23" Големина : M Биста : 77cm/30.31" Половината : 69cm/27.17" Должина : 60cm/23.62" Големина : L Биста : 83cm/32.68" Половината : 75cm/29.53" Должина : 61.5 см/24.21" големина : xl биста : 90cm/34.43" половината : 82cm/32.28" должина : 63cm/24.80" големина : xxl биста : 98cm/38.58" половината : 90cm/35.43" должина : 64.5 cm/25.39" € мек материјал Q Изработен Од убави материјали, овој женски резервоар е мек, удобен и дише, убаво за Секојдневно Носење.●РАЗНОВРСНИ ПРИЛИКИ}Овој резервоар е погоден за различни прилики, како што се теретана, јога, трчање или како секојдневна облека дома или на отворено.●ЛЕСЕН ЗА СПАРУВАЊЕ со ● едноставниот и класичен дизајн на овој резервоар го олеснува спарувањето со секое дно, како што се шорцеви, хеланки или фармерки, создавајќи стилски и трендовски изглед.●ОДЛИЧНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК}овој резервоар е одлична идеја за подарок за вашата мајка, сестра, девојка, сопруга или која било жена во вашиот живот која сака мода и удобност.●СОВЕТ ЗА ГОЛЕМИНА ве Молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да нарачате, бојата може да варира од различен екран. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Повод : Убаво за места за одмор и спорт, како што се дома, шопинг, улична мода, клуб, забава, состанок, фитнес, одмор, плажа, возење велосипед, јога и други активности. Натпревар : Убаво носење со фармерки или хеланки во пролет, лето, fall или зима. Овие резервоари, исто така, го прават убав подарок за секоја пригода. Без разлика дали барате подарок за роденден, божиќен подарок или едноставно сакате да изненадите некој посебен, овие врвови на резервоарот сигурно ќе бидат хит. ЛЕСНА : долната кошула со резервоар За Дишење ве одржува ладни и удобни во текот на целиот ден; маичката без Ракави е идеална за дружење со пријателите, лежење дома, па дури и како удобен врв за пижами. Дизајнирани да и ласкаат на женската фигура, овие резервоари се задолжителни за секој поединец кој е свесен за модата.

R

Им се допаѓа и на купувачите