.

.

Skените на Skechers Women's On -Go радоста го задоволуваат лизгачот на затнувањето

Skените на Skechers Women's On -Go радоста го задоволуваат лизгачот на затнувањето

DEN 304.00
Износ

Без разлика дали се одвиваат после работа или се релаксираат надвор од денот, женската радост на Skechers on-the-Go-Gratify Slip-On Clogs го постави тонот за лежерен ден. Потопете ги нозете во овие пријатни затнувања за да се заложите за утеха, дури и кога сте во движење. Дизајн на затнување со низок облик на лежење со ладно време. Мекиот велур горниот третиран со 3М Шкотска за да се спротивстави на водата и дамките. Кадифен лагер-фур. Ортолитската удобна пена слој за влошка додава долгорочно амортизирање. Лесна, одговорна 5 Gen ублажена мида. Skechers Air ладен Goga Mat Dishable Insole со амортизирање со голема работа.

R

Им се допаѓа и на купувачите