.

.

Сребрен Женски Прстен Ванило Пара Мујер И Нинос Унисе Деца 316л Нерѓосувачки Челик Прстен Пекинг

Сребрен Женски Прстен Ванило Пара Мујер И Нинос Унисе Деца 316л Нерѓосувачки Челик Прстен Пекинг

DEN 431.84
Износ

Сребрен Женски Прстен Високо полиран (без позлата) 316l Прстен од нерѓосувачки Челик. ОПИС ЗА СРЕБРЕН ЖЕНСКИ ПРСТЕН. 1. Никогаш Не Избледува, Никогаш Не Оцрнува, Никогаш Не Обезбојува. 2. 100% Сосема Ново. 3. Трае Вечно ако Се Третира Внимателно. Метали Тип : 316 L Нерѓосувачки Челик. Направени во САД-Премиум Квалитет-Подобра Услуга за Клиенти од (САД)- еколошки-Нема Да Предизвикаат Алергиски Или Кожни Реакции (100% Безбедни за Носење). - Бидете сигурни дека сребрениот женски прстен што ќе го добиете ќе биде во совршена состојба бидејќи се проверува пред да се означи како совршен за продажба. Овој стил на сребрен женски прстен е еден од најубавите дизајни што сме ги направиле и бидејќи е рачно изработен, секој женски прстен е уникатен. Секој сребрен женски прстен е професионално рачно изработен за цврсто, но супер удобно чувство. Ние сме компанија Во Сопственост На Христијани, што значи дека донираме 10-20% од нашиот профит на светските цркви, како и донирање дополнителни 10-15% во добротворни организации. Чувствувајте се безбедно додека сте дел од нашиот тим за придонес во давањето корисни причини. 100% Сосема Ново. Нема да ја оцрни, избледи ниту ќе ја остави вашата кожа зелена. Висок Квалитет-Трае вечно ако се третира внимателно.

R

Им се допаѓа и на купувачите