.

.

Елементи женски плус големина на горење на текстура на ракав за текстура

Елементи женски плус големина на горење на текстура на ракав за текстура

DEN 2.33
Износ

Празничен изглед со најголемиот дел. Овој врв од елементите на Елоки го привлекува вниманието со прекрасни ракави за исцрпување, облечете го нагоре или надолу за трендовски, забавен изглед оваа сезона . моделот е 5'10 “и носи големина 14. приближно должина на моделот : 26-1/ 2 ". Лесно вклопување; хитови на колк. Вратот на екипажот со централен задниот клуч и затворање на копчето/банџи. Еластични ракави за ракави бутани манжетни. Странични отвори. 65% памук/32% најлон/3% спандекс. Машина за перење; Свртете ја облеката однадвор. Увезени. Плус големина на изгореници од текстура на ракав од елокии елементи.

R

Им се допаѓа и на купувачите