.

.

Кошула за долги ракави на Leенски Leенски

Кошула за долги ракави на Leенски Leенски

DEN 207.84
Износ

Кошула со долги ракави на Leенски граничен ракав/б> Ова преголемо копче надолу кошула од Ли е гардероба што мора да ја има. Иконските детали за Ли вклучуваат преголемо вклопување што е специјално дизајнирано да ласка женско тело, хардверски копчиња со лого и 100% памук за удобност што се подобрува со секое миење. Преголемото и опуштено вклопување на ова кошула на границата надолу го прави совршен врв за носење за време на викендите, поставени над вашата омилена мета или врв и спарено со вашите омилени фармерки или пакувања. Преголем опуштено вклопување. Копче надолу со редовна јака. Иконски детали за Ли. Направено со 100% памук.

R

Им се допаѓа и на купувачите