.

.

Позадините не се откажуваат од вашиот дневен wallид од соништата

Позадините не се откажуваат од вашиот дневен wallид од соништата

DEN 0.67
Износ

Дали имате цел за која сонувате? Овој цитат на кора и стап wallид ќе биде постојан потсетник за да продолжиме да работиме кон тој сон. Доаѓа на 2 листови со мерење 17,25 на 9,75 инчи. Пораките се безбедни за wallsидови, резистентни и секогаш отстранливи; Доаѓа на 2 листови со мерење 17,25 на 9,75 инчи; Содржи 13 парчиња; Останете инспирирани со овој wallиден цитат!; Цитатот гласи : Немој да го откажуваш денот на денот; Не остава леплив остаток на wallsидовите.

R

Им се допаѓа и на купувачите