.

.

Колекцијата За Украсување На Домот Ступел Како Виси Линија За Перење Индустриски Истегнато Платно Ѕидна Уметност

Колекцијата За Украсување На Домот Ступел Како Виси Линија За Перење Индустриски Истегнато Платно Ѕидна Уметност

DEN 160.00
Износ

Закачете Ја Колекцијата За Украсување На Домот Ступел Како Виси Линија За Перење Индустриска Испружена Платнена Ѕидна Уметност во вашата перална за малку хумор во која можете да уживате секој ден. Оваа симпатична работа на платно може да се пофали со линија за перење алишта со парчиња облека,а зборовите " како виси?"дајте му чуден спин. Изберете од достапните опции за големина. Изберете од достапните опции за големина. За внатрешна употреба. Печатени на платно. Рачно испружена на дрвена рамка. Дизајн ОД ND Уметност.

R

Им се допаѓа и на купувачите