.

.

Пријатели Сонце Ранч со Минифигури Лиза, Маја и Животни

Пријатели Сонце Ранч со Минифигури Лиза, Маја и Животни

DEN 2.67
Износ

Време е за забава за јавање Со Миа долу во * * ЛЕГО? Пријатели Сонце Ранч**. Разбудете ја во пријатниот стан и направете појадок во кујната. Појадувајте ја и однесете ја долу за да се грижи за коњите. Тука навистина започнува забавата. Грижете се за ждребето и негувајте ја, а потоа излезете да возите со нејзината пријателка Лиза. Таму?е свет на големи авантури чекајќи ги овие најдобри пријатели. **ЛЕГО? Пријатели Сонце Ранч**. Сетот вклучува : . Миа. Лиза. 2 Коњи. Ждребе. 2 Зајачиња. Мачка. Кокошка. Ранчот зграда карактеристики штали, отворено седење, тоалет и бања, спална соба и малку кујна со шпорет и еден кревет. Исто така, има дрво, виолетова клупа, куќа за кокошки и простор за зајачињата. Додатоци вклучуваат : . Јајца. Количка. Моркови. И се што е потребно за чешлање коњи. Уживајте во сите одлични детали во овој сет како врати и прозорци кои навистина се отвораат и затвораат. Отворете го покривот за лесен пристап за играње. Ранчот зграда мерки над 8?(Ж) Х 9?5?(Г). Парчиња : 721. Дел # : 41039. Возраст : 6+.

R

Им се допаѓа и на купувачите