.

.

Карлсон Миленичиња Производи Лесно Се Вклопуваат Пластични Прилагодливи Прошири Миленичиња Порта 28-42

Карлсон Миленичиња Производи Лесно Се Вклопуваат Пластични Прилагодливи Прошири Миленичиња Порта 28-42

DEN 800.00
Износ

Суштинска алатка за домови со мали миленичиња, Пластичната Порта За Миленичиња Карлсон 23" Е пригоден начин за содржување и заштита и на вашето домашно милениче и на вашиот дом. Изработена од висококвалитетна пластика, портата за миленичиња изнесува 23" и е дизајнирана за лесно пречекорување. Ако помислата да ставите дупки во ѕидовите ве тресе, нашиот систем за монтирање притисок со гумени браници е нежен за вашите ѕидови и ја прави инсталацијата едноставна. Бидејќи знаеме дека отворите на вратите и ходниците варираат, портата се шири за неколку секунди за да одговара на отворите помеѓу 28-42".Екстра Широк : Се Проширува За Да Одговара На Отворите 28-42" Дизајн На Држач За Широк Притисок Кој Е Лесен и Мек На Ѕидовите Брзо И Лесно Поставување, Не Се Потребни Алатки Пластичната Порта Лесно Се Пречекорува Од Средни До Средни Раси Цврста, пластична рамка. Лесно поставување со држачи за притисок. Прилагодливата порта за миленичиња е висока 23 инчи. Боја : Сива. За внатрешна употреба. Гумени браници се нежни на ѕидовите. Шестоаголна мечување. Се проширува за да одговара на отворите помеѓу 28" - 42". Компактен дизајн.

R

Им се допаѓа и на купувачите