.

.

Се прашувам нација бебешки момчиња Гатор спиење и игра, 2 пакувања, големини 0- месеци

Се прашувам нација бебешки момчиња Гатор спиење и игра, 2 пакувања, големини 0- месеци

DEN 159.68
Износ

Спиење. Игра. Повторете. Искористете го овој симпатичен сон и игра од Wonder Nation со отпечатоци инспирирани од животни и изработени во мека, удобна ткаенина која е совршена за бебето. Сонот и играта на ова бебе момчиња е обележано со безбеден преден патент за лесни промени во и-оф и прави одличен додаток на неговата гардероба за време на игра, време на дремка и целата забава помеѓу. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 спиење и претстави. Деколте : екипаж. Затворање : Затворање на поштенски преден дел. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : сите отпечатоци; затворено подножје. Gator Sleep и игра за бебе момче од Wonder Nation.

R

Им се допаѓа и на купувачите