.

.

Куќа на шепи морнарица отпорна на миленичиња гајба за миленичиња, екстра голема

Куќа на шепи морнарица отпорна на миленичиња гајба за миленичиња, екстра голема

DEN 0.67
Износ

Ова е морнарица водоотпорен мулти-намена за кучиња. Мат за кучиња е направено од ткаенина од Оксфорд 420 D со водоотпорна функција. Креветите се идеални за калливи шепи и спречуваат непријатно постелнина постелнина. Идеално за употреба околу домот, автомобил, гајба и одгледувачница. Достапно во 3 големини : М, Л и XL. Куќа на шепи, морнарица, отпорна на вода, миленичиња гајба, екстра големи : постелнина за домашни миленици и додатоци. Правоаголен гајба за миленичиња, 97 см x 67cm x 10см.

R

Им се допаѓа и на купувачите