.

.

Фурхавен Пет Производи Ултра Кадифен Луксузен Кревет За Миленичиња Од Мемориска Пена За Кучиња И Мачки-Крем, Џамбо

Фурхавен Пет Производи Ултра Кадифен Луксузен Кревет За Миленичиња Од Мемориска Пена За Кучиња И Мачки-Крем, Џамбо

DEN 719.84
Износ

Вашето домашно милениче ќе го сака остатокот што го добива На Ултра Кадифен мемориски пена Луксузен кревет за миленичиња. Мемориската пена е дизајнирана да работи со тежината и контурата на вашето куче на нивното тело обезбедувајќи подобра севкупна поддршка и ослободување од болни мускули и непријатност во зглобовите. Топло и цврсто, вашето домашно милениче ќе има корист од подобар, подолг и помирен сон. Подобар одмор за вашето домашно милениче може да доведе до подобрување на здравјето и енергијата. Овие душеци од мемориска пена, исто така, имаат лесен дизајн на подлога за стари и инвалиди миленичиња. Овој луксузен душек има ламинирано јадро од пена. Изолационата мемориска пена е ламинирана на основен слој од медицински полиуретан за дополнителна поддршка и подобра вредност. Капакот со патент и отстранлив е машински за перење за лесно чистење! Фурхавен Пет Производи Ултра Кадифен Мемори Пена Делукс Душек Традиционален Кревет За Миленичиња За Кучиња И Мачки Мемориска Пена ламинирана на основен слој полиуретан од медицинско одделение. Ги смирува точките на притисок и ги поддржува зглобовите. Дизајн со патент со ткаенини што се перат во машина. Кадифен и мека површина за спиење. Пренослив за создавање удобност насекаде. Бои : Крем. Чоколадо. Греј. Големини и Димензии : Мали : 20 "х 15 " х 3". Средно : 30 "х 20 " х 3". Голем : 36 "х 27 " х 3". Џамбо : 44" х 35" х 4". Џамбо Плус : 53 "х 42 " х 5".

R

Им се допаѓа и на купувачите