.

.

Марвел Одмаздници Бебе Дете Момче Пливаат Стебла

Марвел Одмаздници Бебе Дете Момче Пливаат Стебла

DEN 479.84
Износ

Одмаздниците се собраа?за пливање. Земете вашето момче подготвени за прскање добро време со својот нов супер кул, суперхерој пливаат стебла. Стил на повлекување. Еластична половина со врвка за влечење; вештачка мува. Allover печати. Мрежа наредени. УПФ 50+; брзо сушење. - Марвел, Сите Права Се Задржани. 100% Полиестер. Машина за перење. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите