.

.

Јадења за индустријата „Ступел индустрии“ кои изгледаат валкано смешно семејно кујнско дизајнирање на зборови, врамени wallидни уметности од Дафне Полсели

Јадења за индустријата „Ступел индустрии“ кои изгледаат валкано смешно семејно кујнско дизајнирање на зборови, врамени wallидни

DEN 3.00
Износ

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee texturedидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 11 x 1,5 x 14 инчи. Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Дафне Полсели.

R

Им се допаѓа и на купувачите