.

.

Mirsорџ Машка и голема машка кошула за микрофибер, до 5xL

Mirsорџ Машка и голема машка кошула за микрофибер, до 5xL

DEN 303.68
Износ

Вршената кошула со кратки ракави на Georgeорџ Микрофибер има 30% рециклиран полиестер, доаѓа во најразлични бои и обрасци, сите со меко чувство на рака, предниот стил на копчето и јаката за точка што може да се носи на работа и за време на викендот што ќе ја комплиментира вашата гардероба , кошулата има и јака од точката, манжетната за ракави на полите. Класичното вклопување создава удобно носење. Машинско миење, суво суво. 70% полиестер/30% рециклиран полиестер. Машина за перење. Џеб на градите. Предно затворање на копчето. Кратки ракави. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите