.

.

Еккаме Машки Вратоврска Боја Печатени Со Долги Ракави Со Качулка Дуксер Царинење Мажи Обични Спортски Фитнес Пуловер Качулка Полу-Поштенски Градиент Вратоврска -

Еккаме Машки Вратоврска Боја Печатени Со Долги Ракави Со Качулка Дуксер Царинење Мажи Обични Спортски Фитнес Пуловер Качулка

DEN 0.67
Износ

Мажи Обични Спортски Фитнес Пуловер Со Качулка Со Половина Патент Градиент Вратоврска-Боја За Печатење Дуксер Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење Стилски И моден дизајн ве прави попривлечни Совршен Натпревар Со вашите омилени, тексас фармерки итн Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Носењето ќе направи да изгледате поубаво.Сезона : Зимски/Есенски Пол : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Тип На Шема Со Долги Ракави : Стил На Печатење : Мода, Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Дуксери Големина : Големина : Големина И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 102см/40.16 "Ракав : 65см/25.59" Рамо : 46см/18.11 "Должина : 67см/26.38" Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см/41.73 "Ракав : 67см/26.38" Рамо : 48см/18.90 "Должина : 69см/27.17" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 69см/27.17" Рамо : 50см/19.69 "Должина : 71см/27.95" Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114cm/44.88 "ракав : 71cm/27.95" Рамо : 52cm/20.47 "Должина : 73cm/28.74" Големина : XXL Големина. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 118cm/46.46" Ракав : 73cm/28.74 "Рамо : 54cm/21.26" Должина : 75cm/29.53 " Големина : XXXL Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 122cm/48.03 "Ракав : 75cm/29.53" Рамо : 56cm/22.05 "Должина : 77cm/30.31" Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 126cm/49.61 "Ракав : 77cm/30.31" Рамо : 58cm/22.83 "Должина : 79cm/31.10" Големина : XXXXL Големина. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 130cm/51.18" ракав : 79cm/31.10" Рамо : 60cm/23.62" Должина : 81cm/31.89" Материјал : оваа машка качулка е изработена од полиестер, мека, дише, лесна, малку растеглива ткаенина, без собирање и брчки. Класични Машки Дуксери : Еластичната и смалувачка манжетна и полите можат добро да одговараат на вашето тело да помогнат во блокирање на студ и студ. Погоден за Секојдневна, Работа, Датум, Училиште, Спорт, Одмор, улична облека или секојдневно секојдневно носење, тоа е одлична идеја за подарок за божиќ или празници. Машина ладно перење безбедно, не белење, висат или линија сува. Забелешка : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да нарачате и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Ако имате какви било прашања, можете да не контактирате во секое време, ние ќе ви обезбедиме квалитетна услуга.

R

Им се допаѓа и на купувачите