.

.

Женска тигар жена возрасна костум за Ноќта на вештерките, голем

Женска тигар жена возрасна костум за Ноќта на вештерките, голем

DEN 3.00
Износ

Станете епска кралица на сите диви мачки и мачиња во овој трендовски костум со фенси фустани со две парчиња. Костимот Morphcostumes Tiger е совршен како самостојни, парови или групни носии. Идеално за Ноќта на вештерките, тематски настани, забави за диплома, родендени, космеј и карневали. Костимот на Tiger Woman вклучува светло разнобојно цветно врзано вртење, и гласни хеланки за печатење на леопард. Преголемиот лабав стил на батинг е направен од висококвалитетна мазна полиестерска ткаенина која е удобна за најразлични типови женски тела. Подигнете го погледот на хипи со цветна лента за глава или направете своја цветна круна! Овој костум за возрасни жени доаѓа во голем број на големини : мали 4-6, средни 8-10 големи 12-14, X-големи 14-16. Послужете неколку погледи со овие смели цветни и животински обрасци! Morph костуми женски тигар жена возрасна костум за Ноќта на вештерките, големи : Овој трендовски егзотичен костум е совршен за забави за Ноќта на вештерките, тематски настани, космеј и облека за диплома. Пакетот вклучува преголем врв на боја на боја, и хеланки за печатење на животни со еластична лента за половината. Достапно во возрасни женски големини : мали 4-6, средни 8-10 големи 12-14, x-large 14-16, видете го упатството за големина погоре за приближни мерења. На сликата не се вклучени : лента за глава и чевли. Инструкции за нега : Само чисто место, не миете, не бели, не исушете чисто, не пеглајте.

R

Им се допаѓа и на купувачите