.

.

Без граници на џогер џогер џогерни џогир

Без граници на џогер џогер џогерни џогир

DEN 319.68
Износ

Ниту еден дечко на границите на границите не е тој што женски достоен за атлетизмот изгледа што ќе го сакаш. Спортски, со луксузен изглед и чувство, овие опуштени џогери го одржуваат вашиот обичен изглед на точка. Само додадете го соодветниот велур Худи за координиран изглед, или пар со друг фаворит за стил кој е исто толку кул. Исклучиво на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 “и носи големина M. Fit : Опуштено, дечко одговара. Подигнете : Висок пораст. Затворање : Повлекување на стилизирање; еластична лента за половината со врзана вратоврска. Џебови : две странични џебови за лепенка. Карактеристики : кадифен Велур ткаенина; вклопени манжетни за глуждот. Дечко на јуниори, џогер панталони од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите