.

.

Титаниум Полиран Камен Финиш Центар Жлеб Раб Стерлинг Инлеј Бенд

Титаниум Полиран Камен Финиш Центар Жлеб Раб Стерлинг Инлеј Бенд

DEN 3.00
Износ

Современ, но волшебен, овој титаниумски свадбен бенд е стилски начин да го одбележите вашиот вечен завет на убов. Одликувајќи се со сребрена влошка со текстура на камен и четкана завршница за треперлив сјај, оваа лента за рабови со жлеб широк 8мм е достапна во големина на прст 9.Метална Тежина : 0,76 Грама Накит Тип : Моден Стил : Рамен Жлебен Свадбен Накит Завршница : Четкана, Камена Завршна Обработка Пол : Унисекс Метал : Титаниуметална Боја : Сив Материјал : Сребрена Инлеј Ширина : 8ммринг Големина : 9никел Бесплатно Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или подарок давање.Земја На Потекло : Кина Титаниум, Четкана, Камена Завршница, Сребрена Влошка Од Сребро, Без Никел.

R

Им се допаѓа и на купувачите