.

.

Цртан Филм Елен Елен Среќен Божиќ Божиќ Подарок Случај Покритие за iPhone MINI 6S Плус XR PRO XS Ma SE

Цртан Филм Елен Елен Среќен Божиќ Божиќ Подарок Случај Покритие за iPhone MINI 6S Плус XR PRO XS Ma SE

DEN 1.33
Износ

{"делови" : [{"ставки" : [{"тип" : "ТЕКСТ","содржина" : "Материјал : TPU+Pcfearties : Лесен Пакет Вклучува : 1 Транспарентно Куќиште Лесно Се Вклопува И Отстранува Удобно Држење, Компактен, Елегантен Стилски Модерен Дизајн - Ултра Тенок Профилтранспарентен Дизајн За Одржување На Модерниот Изглед На Вашите Телефони погледнете масовно заштитете го телефонот од гребнатини, испакнатини, падови и ПРАШИНА пристап до сите контроли без отстранување на Исечоците на куќиштето ЗА звучник, Микрофон, Објектив На Камерата, Компатибилен Модел На Порта Без Раце На Полначот : Iphone 5iphone 12 Miniiphone 12/ 12 Pro Maxiphone 13iphone 13 Proiphone 13 Pro maxiphone 11iphone 11 pro maxiphone 5s/seiphone 6/6siphone 7/8/SE(2020) Iphone Xriphone Xsphone Xs Maxiphone 5ciphone 6 Плус/6s Plusiphone 7 Плус/8 Плус"}]}}}} Транспарентен Јасен Случај За Iphone Го Задржа Оригиналниот Телефон Боја И Дизајн, Совршено Ја Покажуваат Убавината на вашиот телефон. ултра тенка телефонска кутија совршено се вклопува во вашите фармерки. Мекиот флексибилен браник НА ТПУ и задниот штит обезбедува силно држење за раце за да не се лизне; куќиштето На Телефонот се чувствува исклучително лесно во вашата рака или џеб. Висококвалитетен тпу материјал : куќиштето е изработено од висококвалитетен тпу материјал, што може ефикасно да го намали влијанието кога ќе падне. Покрај тоа, висококвалитетниот материјал обезбедува мекост околу работ на овој случај, што совршено одговара на вашиот телефон и ефикасно спречува гребење на вашиот паметен телефон.

R

Им се допаѓа и на купувачите